^=>UCHIHA<=^
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

^=>UCHIHA<=^

^=>UCHIHA<=^ Counter-Strike Forum
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Sa fie sv mai mult deschis(in special in weekend :D:D)

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
MuStAnG

MuStAnG


masculin Numarul mesajelor : 119
Varsta : 31
Joburi/Distractii : cs si fotbal
Stare de spirit : hahahaah:-?? :))
Data de inscriere : 18/05/2008

Sa fie sv mai mult deschis(in special in weekend :D:D) Empty
MesajSubiect: Sa fie sv mai mult deschis(in special in weekend :D:D)   Sa fie sv mai mult deschis(in special in weekend :D:D) Icon_minitimeJoi Mai 22, 2008 2:00 am

As dori sa fie sv mai mult timp deschis deoarece eu cand vin de la sc nu prea am mult timp sa satu pe sv :-s:| si mai ales in weekend dak ar sta sv aprins aproape toata ziua Very Happy!!!
Si este si o problema la sv k nush de ce am si lag intre 30-60(si aproate toata lumea care intra pe sv le da kick sv pt k au ping prea mare.....Neutral pls dak puteti rezolva problema cu lagu.
Sus In jos
http://www.uhciha.forumgratuit.ro
sasuke

sasuke


masculin Numarul mesajelor : 124
Varsta : 30
Joburi/Distractii : Counter-Strike
Stare de spirit : Energic
Data de inscriere : 14/05/2008

Sa fie sv mai mult deschis(in special in weekend :D:D) Empty
MesajSubiect: Re: Sa fie sv mai mult deschis(in special in weekend :D:D)   Sa fie sv mai mult deschis(in special in weekend :D:D) Icon_minitimeJoi Mai 22, 2008 11:00 am

hmm nu pot sal tin in continuu se intrerupe netu prostii de astea as putea sa tin serverul deschis non stop daca as avea un host cum ar fi computer games dar nu mai am bani sa platesc si asta pai cine se ofera sa faca donatii ca sa dam la hostul computer games serverul disponibil postati pe forum la discutie libera cineva voluntar?????? Question desi nu cred ca vor fi voluntari pale
Sus In jos
http://www.uchiha.forumgratuit.ro
 
Sa fie sv mai mult deschis(in special in weekend :D:D)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
^=>UCHIHA<=^ :: Server ^=>UCHIHA :: Sugestii-
Mergi direct la: